Rólunk – Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.

Szervezetünk, a Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. fogja össze a térség turisztikai szereplőit: a turisztikai attrakciók, szolgáltatások tulajdonosait, üzemeltetőit, a helyi önkormányzatokat, a civil szervezeteket, intézményeket, a turizmushoz közvetlenül és közvetve kapcsolódó vállalkozásokat.

Irodánk elérhetősége

Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.
4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.
+36 42 310-735

Irodánkban aktuális információkkal látjuk el az ideérkező turistákat, valamint kiszolgáljuk és segítjük a térségben működő, a TDM-hez csatlakozó turisztikai szolgáltatókat. Tagjainknak képzéseket, tanulmányutakat szervezünk, képviseljük őket az utazási kiállításokon, hirdetjük őket honlapunkon, hozzáférést biztosítunk a szakmai anyagokhoz, továbbá szakmai tanácsadást nyújtunk a pályázatokon történő eredményes részvételhez.

Egyik fő feladatunk a Nyírség és Nyíregyháza értékeinek és szépségeinek összegyűjtése, úti csomagok és kínálatok összeállítása. Fontos feladatunk ezek piacra vitele, népszerűsítése a különböző újságokban, kiadványokban, TV-ben, rádióban, internetes honlapokon, óriásplakátokon belföldön és a környező országokban egyaránt.

Turisztikai Információs Központ

Tourinform Sóstógyógyfürdő

4431 Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdő, Sóstói út (Az állatpark bejáratával szemben)
+36 30 881-3315

A Tourinform iroda nyitva tartása:
Május 1-től június 14-ig
Szerda – Vasárnap: 10:00 – 18:00

Június 15-től augusztus 31-ig
Hétfő – Vasárnap: 10:00 – 18:00

Szeptember 1-től szeptember 30-ig
Szerda – Vasárnap: 10:00 – 18:00

A Tourinform Sóstógyógyfürdő irodát 2012. évtől a Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft. üzemelteti. A korábbi Víztorony helyett 2021-ben a Tourinform iroda átköltözött a Nyíregyházi Állatpark bejáratával szembe. Az új helyszín választása tudatos volt, hiszen az ország leglátogatottabb vidéki turisztikai attrakciója sok belföldi és külföldi vendéget vonz, akik így széleskörű információt kaphatnak a város és a térség látnivalóiról.

Lehetőség nyílt kerékpárok és elektromos rollerek beszerzésére is, így az igényekhez igazodva, most már ezek is kölcsönözhetőek Sóstógyógyfürdőn. Az új irodában ajándéktárgyak is megvásárolhatóak. Nyíregyházi hűtőmágnesek, képeslapok, turistaérmék, valamint pólók, bögrék, kulcstartók és egyéb tárgyak is megtalálhatóak.

Szervezetünk fő tevékenységei, feladatai, kompetenciái

Információ-szolgáltatás és kapcsolattartás területén

• Nyíregyháza és a Nyírség iránt jelentkező turisztikai kereslet kiszolgálása, információ nyújtása, kültéri információs rendszer üzemeltetése
  • Beérkező turistamegkeresések fogadása, érdeklődők tájékoztatása, turisztikai kiadványok küldése és átadása a látogatóknak, turisztikai szolgáltatások közvetítése
  • A látogatók esetleges panaszainak, reklamációjának fogadása, kivizsgálása, kezelése

Operatív menedzsment feladatok területén

• A munkaszervezet adminisztrációs és üzemeltetési feladatainak ellátása (pl. TDMSZ adminisztráció, beszállítói, alvállalkozói szerződések ügyintézése)
  • Vezetői, értékelési és ellenőrzési feladatok ellátása (pl. beszámolók készítése), illetve vezetői információs rendszer működtetése
  • Éves tervezési és stratégiai feladatok ellátása (pl. üzleti terv, pénzügyi tervezés, beszerzések, fejlesztések tervezése, különböző stratégiák készítése)
  • Partnerség és hálózat-menedzsment feladatok ellátása, kiemelt partnerekkel, döntéshozókkal, ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Érdekképviselet, folyamatos szakmai együttműködés más szakmai szervezetekkel (pl. NGM, Magyar Turisztikai Ügynökség, Tourinform irodák, TDMSZ), külföldi szakmai partnerekkel stb.

Desztinációs turisztikai marketing tevékenység területén

• Piackutatás, felmérés, adatgyűjtés
  • Turisztikai marketing kiadványok készítése és koordinációja
  • Belföldi promóciók, kampányok koordinációja, lebonyolítása
  • Belföldi és külföldi turisztikai vásárokon való részvétel
  • Külföldi promóciók, kampányok koordinációja, lebonyolítása
  • Turisztikai honlap tartalmának áttekintése, tartalomfrissítés, a honlap üzemeltetése, fejlesztése, közösségi oldal működtetése
  • Mobilapplikáció kialakítása

Egyéb turisztikai feladatok területén

• Turizmusban érdekelt szervezetek, vállalkozások összefogása, a turizmus szellemi közéletének megteremtése
  • Vendégbarát szemlélet kialakítása
  • Turisztikai programcsomagok összeállítása, piacra vitele
  • Nemzeti értékek, hungarikumok összegyűjtése
  • Fejlesztési források felkutatása, pályázás

Munkatársaink

Furkóné Szabó Marianna
Ügyvezető, TDM menedzser
+36 30/472-4436
Tatár Anikó
Front Office menedzser
+36 30/472-4481
Laboncz Zoltán
Vezető pályázati menedzser
+36 30/472-4491
Petrovánszki Beáta
Turisztikai referens
Fodor-Péter Csilla
Social media munkatárs

Kerékpárkölcsönzés

Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.
Cím:
4400 Nyíregyháza, Kossuth tér 1.

Tourinform Sóstógyógyfürdő
Cím: