Utazástervező:
Üres
Csomagajánlatok
Látnivalók

Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.

„Az év TDM szervezete”

Nyíregyháza, Turisztikai Információs Központ
4400 Nyíregyháza,
Kossuth tér 1.
T.: 42-310-735
F.: 42-310-735
tdm@nyiregyhaza.info.hu

Gasztronómia

Sarkany Wellness

KIsvakond

Svájci Lak

Korona Hotel

Levelek Tócentrum

Zsindelyes Pálinkafőzde

Kakukk Étterem

Nyilas Fogadó

TDM Munkatársak

Turisztikai Desztinációs Menedzsment munkatársai

Nyíregyházán is megkezdte működését a TDM szervezet. A mozaikszó a Turisztikai Desztinációs Menedzsmentet takarja, vagyis azt a szervezetet, amely összefogja a térség turisztikai szereplőit: a turisztikai attrakciók, szolgáltatások tulajdonosait, üzemeltetőit, a helyi önkormányzatokat, a civil szervezeteket, intézményeket, a turizmushoz közvetlenül és közvetve kapcsolódó vállalkozásokat. A szervezet gondoskodik a Nyírség és Nyíregyháza értékeinek és szépségeinek összegyűjtéséről, úti csomagok és kínálatok összeállításáról. Fontos feladata ezek piacra vitele, népszerűsítése a különböző újságokban, kiadványokban, TV-ben, rádióban, internetes honlapokon, óriásplakátokon belföldön és a környező országokban egyaránt. Irodájukban aktuális információkkal látják el az ideérkező turistákat, valamint kiszolgálják és segítik a térségben működő, a TDM-hez csatlakozó turisztikai szolgáltatókat. Tagjaiknak képzéseket, tanulmányutakat szerveznek, képviselik őket az utazási kiállításokon, hirdetik őket honlapjukon, hozzáférést biztosítanak a szakmai anyagokhoz, továbbá szakmai tanácsadást nyújtanak a pályázatokon történő eredményes részvételhez.

Munkatársak:

Furkóné Szabó Marianna
Ügyvezető, TDM menedzser
Mobil: +36 30/472-44-36

Tatár Anikó
Front Office menedzser
Mobil: +36 30/472-44-81

Laboncz Zoltán
Vezető pályázati menedzser
Mobil: +36 30/472-44-91

Mogyorós Judit
Nyírség Turizmusáért Egyesület Elnöke
Turizmus Szakértő
Mobil: +36 30/472-44-35
E-mail: m.judit@nyiregyhaza.info.hu

Ilosvaj Boglárka
Turisztikai ügyintéző
Mobil: +36 20 353 1693

Utazástervező:

Kattintson az oldalainkon található "Utazástervezőbe" gombra, így eltárolhatja az Önt érdeklő oldalakat!

Utazástervezőbe