Utazástervező:
Üres
Csomagajánlatok
Látnivalók

Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.

„Az év TDM szervezete”

Nyíregyháza, Turisztikai Információs Központ
4400 Nyíregyháza,
Kossuth tér 1.
T.: 42-310-735
F.: 42-310-735
tdm@nyiregyhaza.info.hu

Gasztronómia

Sarkany Wellness

KIsvakond

Svájci Lak

Korona Hotel

Levelek Tócentrum

Zsindelyes Pálinkafőzde

Kakukk Étterem

Nyilas Fogadó

Parkolás

Nyíregyháza belvárosában különböző díjszabású parkolóhelyeken lehet parkolni.

A különböző díjzónákat táblák jelzik. Táblák jelzik azokat a helyeket is, ahol kerékbilincsre is számíthatnak a bliccelők.

Parkolni elsősorban automatából váltott jeggyel és az MPark mobiltelefonos parkoló kártyával lehet, de még használhatunk előre megváltott jegyet is, amelyet a Hősök terén található ügyfélszolgálati irodában lehet megvásárolni. A jegyet a dátum és az időpont megjelölésével érvényesíthetjük.

A kártyát, jegyet a szélvédő mögé, jól látható helyre kell tenni, hogy ellenőrzéskor ebből ne lehessen gond.

Bővebb információ:

Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Kft.

4400 Nyíregyháza, Hősök tere 9. fsz/1.

Tel./Fax: +36 42/405-743
ügyfélfogadás: H-Cs: 07:30-16:00, P: 07:30-13:30

pénztári nyitva tartás: H-Cs: 07:30-15:30, P: 07:30-13:00

Zárt, de nem őrzött parkolót találunk a Bujtosi Szabadidő Csarnoknál, melyet a Bujtos utca felől lehet megközelíteni. Az automatából váltott napijegy többszöri ki- és belépésre jogosít.

nyitva tartás minden nap: 05:00-22:00

Éjjel-nappal üzemelő őrzött parkolóházat Nyíregyháza belvárosában, a Geduly-ház pincéjében talál, amely az Iskola utca felől közelíthető meg.

Korzó mélygarázs

Parkolás

Az autóval érkező látogatókat 640 férőhelyes, 2 szintes mélygarázs várja. A mélygarázsban az első óra parkolás 250 Ft, a második óra ingyenes, utána minden megkezdett óra 250 Ft. Hétvégén és ünnepnapokon a parkolás ingyenes. A belvárosban egyedülálló módon, havi bérlet váltására is van lehetőség. A mélygarázsban Skidata rendszámfelismerő parkoló rendszer működik. A mélygarázsba történő behajtáskor, a parkolókártya kézhezvétele után, a parkolási szabályzatnak megfelelően hagyhatják autójukat a parkolóban. A parkolókártyát kihajtás előtt kell érvényesíteni a liftelőterekben található fizető automaták egyikénél, ezzel lehet elhagyni a mélygarázst.

Bérlet vásárlására és számla kérésére a „B” épület földszintjén található Információ és parkoló Irodánál van lehetőség. A parkoló iroda nyitva tartása hétfőtől - szombatig 08:00-20:00 óráig, vasárnap: 08:00-18:00 óráig.

A mélygarázs a Vay Ádám körút felől közelíthető meg.

nyitva tartás: 00:00-24:00

Krúdy-ház mélygarázs

A Szabadság téren található mélygarázs a Hunyadi utca felőli oldalról közelíthető meg. A parkolási díj 80,- Ft/fő.

nyitva tartás: H-P: 07:30-16:00

Utazástervező:

Kattintson az oldalainkon található "Utazástervezőbe" gombra, így eltárolhatja az Önt érdeklő oldalakat!

Utazástervezőbe