Egy kis türelmét kérjük, keressük az Ön számára legjobb ajánlatot.

Nyírségi Turistavarázs
  • magyar
  • english
  • deutsch
  • rumeno
  • slovenski
  • lengyel
  • русский

Szálláshely »

Események »

Étteremek »

Látnivalók

• Nyíregyházi Turisztikai Nonprofit Kft.

„Az év TDM szervezete”

Nyíregyháza, Turisztikai Információs Központ
    4400 Nyíregyháza,
    Kossuth tér 1.
    T.: 42-310-735
    F.: 42-310-735

tdm@nyiregyhaza.info.hu

Nyírség Turizmusáért Egyesülat

Aquarius Fürdő

Sarkany Wellness

KIsvakond

Svájci Lak

Korona Hotel

Levelek Tócentrum

Zsindelyes Pálinkafőzde

Kakukk Étterem

Nyilas Fogadó

Centrál Hotel és Étterem

Rendszeres kulturális rendezvények

HUSZÁRTALÁLKOZÓ  kétévente augusztusban NEMZETKÖZI CANTEMUS KÓRUSFESZTIVÁL kétévente augusztusbanA Nyíregyházi Cantemus Kórus több évtizedes világjáró tevékenysége során szerzett kórusbarátságai adták az ötletet ...

HUSZÁRTALÁLKOZÓ  kétévente augusztusban

NEMZETKÖZI CANTEMUS KÓRUSFESZTIVÁL kétévente augusztusban

A Nyíregyházi Cantemus Kórus több évtizedes világjáró tevékenysége során szerzett kórusbarátságai adták az ötletet tizenöt évvel ezelőtt az első Cantemus Fesztivál megszervezéséhez. Miért ne teremtsünk Nyíregyházán lehetőséget a találkozásra régi és leendő barátaink és a kórusmuzsika barátai számára? A Nyíregyházi Cantemus Kórus és a Kodály Zoltán Általános Iskola ezért nyitja meg kapuit ismét a világ minden tájáról érkező gyermek, ifjúsági és felnőtt kórusok előtt a VIII. Cantemus Nemzetközi Kórusfesztivál keretein belül.

VIDOR FESZTIVÁL minden év augusztusának utolsó hetében

Közép-Európa legnagyobb ingyenes világzenei fesztiválja, s egyben az egyik legjelentősebb hazai összművészeti rendezvénysorozat is. A versenyprogramon részt vevő kiváló teátrumok komédiái s a legújabb magyar filmvígjátékok mellett szabadtéri koncertek, képzőművészeti kiállítások, bábelőadások, dumaszínház szórakoztatják a közönséget.